Teta gydymas

Kas tai yra?

Teta gydymas, arba tiksliau Teta metodas, visame pasaulyje žinomas pavadinimu “ThetaHealing” yra labai tiksli ir konkreti metodika, kuriuos pagalba galima transformuoti savo ir kitų žmonių gyvenimus, dirbant su pasąmone. Tūkstančius metų visų kultūrų išminčiai žinojo, kad net ir po daugybės metų darbo su savimi, pasąmonė vis pakiša koją ir iškrečia piktą pokštą. Niekas iki XXI a. pradžios nemokėjo dirbti su pasąmone.  Dabar šio metodo pagalba milijonai žmonių kasdien patiria džiaugsmingas transformacijas ir tiesia savo kelius į laimę. Teta gydymas – tai raktas į žmogaus pasąmonę.

Lietuviškai vadinti tai “teta gydymu” yra ne visai teisinga, nes žmonėms tai pirmiausia asocijuojasi su ligų gydymu. Kai tuo tarpu šį metodą galime taikyti bet kurioje gyvenimo srityje. Pvz. jei transformuojame baimę vorams – ar tai dar yra gydymas? Gal nelabai. O jei komforto zoną praplečiame nuo galimybės turėti vieną automobilį iki dviejų automobilių? Ar tai dar gydymas? Matyt ne. Taip, kad pats metodo pavadinimas nelabai iliustruoja paties metodo. O kodėl “teta” ar angliškai “theta”? Šis pavadinimas kilęs iš graikiškos raidės tetos pavadinimo. Mat transformacijos vyksta tuomet, kai smegenys vibruoja teta bangų ruože – 4-8 Hz.

smegenų bangos: alfa, beta, teta, delta

Kodėl pasąmonė yra svarbi?

Mūsų veiksmams, mintims įtaką daro mūsų protas (sąmonė) ir pasąmonė. Proto įtaka tesudaro apie 10%, o štai pasąmonė – 90%. Pavyzdžiui, galime galvoti “aš esu sėkmingas”, kartoti tai sau daug kartų, bet jei pasąmonė mano, kad sėkmingu būti nesaugu, tai jūs pasąmoningai visą laiką ir saugositės nuo sėkmės, bėgsite nuo jos. Jei pasąmonė manys, kad jums įmanoma turėti tik 10 klientų per mėnesį, tai tada jūs visaip saugositės nuo 11-ojo kliento, kuris jau yra nesaugus, nors protas verkdamas sakys, kaip jis nori 20 klientų per mėnesį.

pasąmonės įtaka

Šioje vietoje trumpam galime susimąstyti apie metodo, leidžiančio keisti pasąmonę svarbą. Jei iki XXI amžiaus buvo žinomi tik metodai sąmonė augimui (psichoterapija, meditacijos, jogos ir t.t.), tai dabar atsiradęs teta gydymas leidžia tobulinti pasąmonę. Jei pasąmonė daro 9 kartus didesnę įtaką elgesiui nei protas, tuomet suprantame, jog dirbti su pasąmone yra 9 kartus efektyviau ir svarbiau nei su sąmone!

Kaip veikia Teta gydymas?

Teta gydymas taikomas visose gyvenimo srityse ir jo taikymo būdų yra labai daug. Mokantis teta seminaruose palaipsniui galima išmokti teta metodo panaudojimo įvairiems tikslams. Bet svarbiausias metodo panaudojimas – tai pasąmoninės transformacijos. Transformacijomis mes keičiame ribojančius įsitikinimus (pvz. mano paslaugų niekam nereikia) į neribojančius (pvz. žmonės trokšta mano paslaugų). Transformacijai įvykti reikia nustatyti, kuo žmogui naudingas dabar turimas ribojantis įsitikinimas, ko jis per tą įsitikinimą gero mokosi. Kuomet žinome naudas, galime įvykdyti transformaciją. Transformaciją galime išmokti padaryti pačiam sau arba/ir kitiems. Net patyrusiems teta praktikams dažnai paprasčiau dirbti su kitu žmogumi, kuomet nori transformuoti savo įsitikinimus, o ne su pačiu savimi. Aš linkęs dirbti su savimi ir manau, kad visi žmonės turėtų įvaldyti šį metodą ir padėti pirmiausia sau.

Teta gydymas

Procesas sesijos aprašytas koučingo puslapyje. Matome, kad pradedame visada nuo savistabos ir kasdien stebėdami save keliame hipotezes, kokius mes įsitikinimus turime. Pvz. parašėme komentarą Facebooke ir komentaruose mus kažkas pakritikavo. Tai mus suerzino. Tada keliam hipotezes dėl įsitikinimų, pvz. “mane erzina kritika”, “mane erzina, kuomet man prieštarauja”, “žmonės apie mane privalo atsiliepti tik gerai” ir t.t. Tada tikriname šias hipotezes raumens testu. Jei pasitvirtina, tuomet atrandame, kuo tai mums naudinga, ko per tai mokomės. O tada transformuojame teta bangose.

Kokiose srityse Teta gydymas gali padėti?

Teta gydymas gali padėti visose gyvenimo srityse ir įvairiais būdais. Pvz. kaip dvasinis koučingas pravers skirtingose srityse?

 • Santykiai darbe – “aš geresnis už kitus”, “aš prastesnis už kitus”, “mano kolegos yra mano priešai”.
 • Šeima – “vaikai privalo paklusti”, “žmona privalo sėdėti namie”, “vyrai geresni už moteris”.
 • Finansai – “pinigai yra blogis”, “man pavojinga turėti daug pinigų”, “turtas ir dvasingumas nesuderinami”.
 • Karjera – “man sėkmė negalima”, “mano paslaugos yra per brangios”, “aš per jaunas/senas verslui”.
 • Draugystė – “žmonės manęs nekenčia”, “aš privalau išduoti / nuvilti žmones”.
 • Laimė – “laimė man negalima”, “aš per jaunas būti laimingu”, “jei būsiu laimingas, žmonės mane pasmerks”.
 • Meilė – “žmonės privalo mylėti mane”, “meilė – tai kančia”, “jei aš įsimylėsiu, žmonės manęs negerbs”.
  Ir t.t.

Aukščiau paminėtiems įsitikinimams transformuoti naudojamas dvasinio koučingo įrankis. Jis yra pats galingiausias ir universalus. Bet be šio įrankio Teta gydymo arsenale yra ir daugybė kitų įrankių:

 • skanavimas
 • energijos siuntimas
 • atleidimas
 • laiko valdymas
 • manifestavimas
 • telekinezė
  ir t.t.

Kokie tolimesni žingsniai susipažįstant su Teta gydymu?

1. Pasidomėkite daugiau apie Teta gydymą:
– perskaitykite  Vianna Stibal knygas apie Teta gydymą.
– apsilankykite atvirame Teta meditacijų vakare.

2. Užsirašykite į asmeninę sesiją pas patyrusį tetą praktiką (pvz. pas mane) ir išspręskite vieną jus kankinančią situaciją iš jūsų kasdienės veiklos.

3. Nuspręskite, kaip judėsite toliau:
– “pirksite žuvis”, t.y., vaikščiosite į asmenines sesijas pas teta praktiką
ar
– “pirksite meškerę”, t.y., patys įvaldysite Teta gydymo įrankius tiek savo transformacijoms, tiek siekdami pagelbėti kitiems.