Galvos skausmas ir jo sprendimas teta sesijoje

Kai užpuola ūmus galvos skausmas, dažnas puola ieškoti momentinio sprendimo skausmui pašalinti. Natūralu siekti išvengti skausmo, bet tik tabletės pagalbą skausmo priežastis neišsprendžiama. Taip tik kuriam laikui išvengiame pasekmės. Kitą kartą kūnas gal praneš apie problemą dar garsesniu signalu.
Reiktų suprasti, kad skausmas yra tik pasekmė. Priežasties reikia ieškoti psichikoje. Tai ir darome ThetaHealing sesijoje:

 1. Nustatome galvos skausmo priežastį
 2. Nustatome kada tai prasidėjo
 3. Nustatome kuo tai naudinga, ko žmogus per tai mokosi
 4. Išsprendžiame priežastį.
  Plačiau apie teta sesijos eigą

Galvos skausmo tipai:

 • Pirminiai (įtampos tipo, migrena, klasteriniai galvos skausmai)
 • Antriniai
 • Reakciniai
 • Kiti (artritiniai, tulžiniai, kofeino, pagirių ir t.t.)

Pirminiai galvos skausmai

Jie nėra susiję su kitomis ligomis. Tai migrena, įtampos tipo bei klasterinis galvos skausmas. Toks skausmas kyla nuo nerimo, įtampos, streso. ThetaHealing sesijoje dirbame su nerimo, įtampos bei streso šaltiniu. Transformuojame priežastinius įsitikinimus ir tokiu būdu išsprendžiame problemą.

Įtampos tipo galvos skausmas

Šis skausmas pasitaiko dažniausiai. Beveik visi žmonės gyvenime jį patiria. Moterims jis kyla dažniau nei vyrams. Šis skausmas jaučiamas pastoviai vienoje galvos vietoje arba apima visą galvą. Kartu įsitempia raumenys bei būna skausmas kakle arba nugaros viršuje. Gali svaigti galva.

Šio tipo skausmas dažniausiai atsiranda dėl pykčio, streso, nerimo, depresijos, netaisyklingos laikysenos, paviršinio kvėpavimo bei susirūpinimo. Transformacinėje sesijoje nustatome tikslią priežastį bei ją transformuojame.

Migrena

Antras populiariausias galvos skausmo tipas po įtampos yra migrena. Ji veikia ir suaugusius, ir vaikus. Vaikystėje vienodai populiari tarp mergaičių ir berniukų, o štai vėliau labiau būdinga moterims. Išskiriami du tipai:

 1. Paprastoji migrena. Tai stiprūs tvinkčiojimai vienoje galvos pusėje. Šalia skausmo būna pykinimas, galvos svaigimas, šleikštulys ir t.t. Ši migrena kyla dėl per didelio smegenų kraujagyslių išsiplėtimo arba susitraukimo.
 2. Klasikinė migrena. Panaši į paprastąją, bet prieš ją dar gali būti haliucinacijos, rankų / kojų tirpimas ar pan.

Dažniausiai dirbdami su migrena atrandame, kad jį susijusi su stresu, nuoskaudomis, patirtu smurtu, jausmu, kad nemyli. Transformuojame ir paleidžiame šias patirtis. Suvokiame kuo mums tai buvo naudinga, ko per tai mokėmės. Taip pašaliname migrenos priežastis.

 

Klasteriniai galvos skausmai

Tai tvinkčiojantis skausmas vienoje galvos pusėje. Be to būna, kad parausta veidas, užsikemša nosis ar bėga ašaros. Skausmas gali kilti kelis kartus dienoje ir kamuoti ilgą laiko tarpą – savaites ar net mėnesius. Kartais skausmą paskatina alkoholio vartojimas ar rūkymas. Dažnai skausmą palengvina tik miegas.

Šio skausmo atveju dirbame su susijusiais ribojančiais įsitikinimais.

Antriniai galvos skausmai

Juos sukelia kitos ligos: augliai, kraujo išsiliejimas, meningitas, insultas arba mažiau pavojingi veiksniai. Pvz. kavos atsisakymas. Kitos priežastys, kurios galėjo sukelti galvos skausmą: sinusitas, stuburo iškrypimas, mažakraujystė ir t.t.

Reakciniai galvos skausmai

Gali kilti dėl alergijos maistui. Pvz. alkoholiui, pieno produktams, dešrainiams ir t.t.
Be to, skausmas gali kilti ir dėl maisto medžiagų stygiaus, aplinkos užterštumo ir kt. apsinuodijimo.

 

Kiti galvos skausmai

Artritiniai galvos skausmai

Sukelia sąnarių uždegimas. Šis uždegimas dažnai būna dėl noro būti visada teisiam, dėl pasipiktinimo viskuo, dėl baimių (pvz. pokyčių arba priklausymo nuo kitų žmonių). Sesijoje pradirbame šias priežastis, fokusuojamės į atsisakymą sunkių jausmų: baimės, kaltės, apmaudo.

Tulžiniai skausmai

Bukas skausmas kaktoje ir tvinkčiojantis skausmas smilkiniuose. Sukelia menkas judėjimas ir prastas virškinimas.

Su fizinėmis pastangomis susiję skausmai

Sukelia didelė fizinė įtampa.

Sinusiniai galvos skausmai

Maudžiantis skausmas virš sinusų. Dažnai skausmas stiprėja dienos bėgyje. Galimas karščiavimas bei slogavimas. Dažnai atsiranda dėl alergijų, užkimšančių sinusus, infekcijų ir pan.
Esant tokiai problemai dažnai matome kliento gyvenime kažkokį žmogų (-es), kuris (-ie) jį erzina.

Užsirašykite į sesiją galvos skausmui pašalinti telefonu 865077378.

Priklausomai nuo įsisenėjimo (priežasčių skaičiaus), sesijų gali reikėti nuo vienos iki penkių. Sesijos vyksta darbo dienomis gyvai Vilniuje ir internetu.