Beveik visi mūsų susirgimai ar sutrikimai yra mūsų kūno reakcija į mūsų mintis, jausmus. Jei suskaudus nugarą imame tabletę nuo skausmo, tai mes tik pasirenkame ignoruoti kūno signalą apie turimą problemą. Mes nuslopiname signalą ir apsimetame, kad problemos nėra. Taip, laikinai nebegirdime signalo ir problemos nematome. Bet problema niekur nedingo. Jei kūnas negalėjo prisibelsti iki mūsų sąmonės per tokį signalą, kitą kartą jis pasirinks kitokį, gal dar stipresnį signalą, kad nebeignoruotume problemos ir keistume gyvenimą.

Pvz. jei pajutome kažkur skausmą, turėtume ieškoti skausmo priežasties mūsų psichikoje, o ne slopinti skausmą. Galima slopinti ir skausmą, bet išspręsti priežastį dėl ko skauda daug svarbiau. Priežastys gali būti įvairios: mūsų reakcija į aplinka, į santykius, savęs nepriėmimas, vienatvė ir t.t.

Koučingo sesijoje nedirbame su pasekmėmis, o nustatome priežastį ir ją išsprendžiame, kad daugiau tai nesikartotų. Tokiu būdu dingsta ir pasekmė – skausmas ar kitas sutrikimas.

Jei norite išspręsti priežastį, o ne glaistyti pasekmes – užsirašykite į gyvenimo keitimo sesiją su manimi ir pradėkime gerinti jūsų gyvenimą.