Skyrybos

Dažnai konfliktuojančios poros susimąsto apie skyrybas. Atrodo, kad jos išspręs visas visas problemas ir su kitu partneriu bus galima gyventi be ginčų ir barnių. Tai yra iliuzija, mat remiamės prielaida, jog konfliktai ir susierzinimas kyla dėl antros pusės. Papasakosiu kaip tai vyksta. Pirmiausia reikia suprasti, kodėl kyla ginčai, nepasitenkinimas, pyktis. Ogi viskas dėl mūsų pasąmoninių įsitikinimų.

90% mūsų veiksmų įtaką daro pasąmonė ir tik 10% sąmonė. Sąmoningai galvojame, kad norime šeimoje harmonijos, meilės, bet ne visada suvokiame, ką į dausas transliuoja mūsų pasąmonė. O pasąmonėje gali slypėti įsitikinimai “sutuoktinis privalo būti kantrus, mylintis, šeimyniškas” arba “visi vyrai (moterys) kiaulės (ožkos)”. Tokius įsitikinimus turime, nes mums ar mūsų protėviams jie kažkada kažkodėl buvo naudingi. Per juos mes kažko mokomės. Bet jei yra įsitikinimas “sutuoktinis privalo būti [toks kažkoks]” arba “priešingos lyties atstovai turi būti [tokie kažkokie]”, tai jums gyvenime būtinai atsiras priešingi žmonės. Atsiras norėdami jums padėti ir visaip gadins nervus bei kraują. Jei jūs tuos ribojančius įsitikinimus transformuosite, jūsų antrai pusei nebereikės būti tuo blogiečiu ir atkreipinėti jūsų dėmesį į jūsų turimą problemą.

Pateiksiu pavyzdį:

Renata kasdien barasi su sutuoktiniu, ją erzina jo elgesys. Viena iš problemų – jo netvarkingumas. Tokių panašių problemų daug. Renata nori skirtis. Turi pažįstamų vyrų Donatą, Saulių, kurie yra mieli, tvarkingi ir jai neabejingi. Ji galvoja, kad pasirinkus naują gyvenimo partnerį, jos gyvenimas staiga pasikeis ir ji gyvens gražiai ir laimingai. Ji yra įsitikinus, jog skyrybos yra teisingas sprendimas. Vėliau išteka už Sauliaus. Saulius staiga pasidaro toks, kaip jos buvęs vyras ir vėl viskas kartojasi.
Taip įvyko, nes problema yra užprogramuota jos pasąmonėje. Ji turi įsitikinimą, kad vyrai privalo būti tvarkingi. Artimas žmogus atsiliepia į šį pasąmoninį signalą ir elgiasi priešingai. Vėl jai kyla susierzinimas ir vėl vyksta konfliktai su partneriu.

tipinė skyrybų situacija

Kokia galima išeitis, norint ištrūkti iš šio begalinio rato? Pateiksiu kitą ateities variantą:

Renata mano, kad vienintelė išeitis yra skyrybos, bet sužino apie pasąmoninių įsitikinimų reikšmę santykiams. Jai kyla noras išsiaiškinti, ar tik jos atveju nebus ta pati situacija. Ji raumens testu pasitikrina pasąmoninius savo įsitikinimus ir atranda, jog turi aukščiau minimų įsitikinimų puokštę. Ji ateina pas mane ir per kelias sesijas transformuojame tuos įsitikinimus, dėl kurių jai dažniausiai kyla konfliktinės situacijos. Po transformacijų staiga jos sutuoktinis pradeda tvarkytis, jai nebekyla susierzinimas, konfliktų dėl to nebekyla. Pamačiusi tokį puikų rezultatą, Renata seminaruose išmoksta pati dirbti su pasąmoniniais įsitikinimais. Tai jai leidžia pakeisti savo gyvenimą transformuojant įsitikinimus visose gyvenimo srityse.

skyrybų sprendimas

Plačiau sužinoti apie metodą naudojamą šioms transformacijoms galite čia, o apie tai, kaip vyksta transformacinės sesijos, galite paskaityti čia.

Kokie tolimesni žingsniai?

  1. Pagalvokite, kokiomis aplinkybėmis kyla jūsų pyktis, susierzinimas bendraujant su sutuoktiniu. Išsikelkite hipotezes, kokie pas jus gali būti pasąmoniniai įsitikinimai. Pvz. jei jus erzina tai, kad sutuoktinis atsiriboja nuo valgio gaminimo, keliate hipotezę, kad pas jus yra įsitikinimas, jog “vyrai / moterys privalo gaminti”. Tada šias hipotezes patikrinate raumens testu.
  2. Jei nepavyksta atrasti įsitikinimų arba nepavyksta pratestuoti, susisiekite su manimi (telefonas puslapio viršuje) ir tai jums padėsiu padaryti nemokamai.
  3. Jei atrandate tokius ribojančius įsitikinimus, sutarkime dėl koučingo sesijos, kurios metu transformuosime šiuos įsitikinimus.
  4. Džiaugiatės nauju gyvenimu su tuo pačiu mylimuoju bei ruošiatės pakeisti ir kitas gyvenimo sritis. Skyrybos dabar kelia tik šypseną 🙂