Mano ThetaHealing kelionė

Apie ThetaHealing sužinojau prieš 3 metus iš žmonos, kuri į tai rimtai įsitraukė. Nesidomėjau detaliai, kas tai yra. Džiaugiausi, kad žmona atrado širdžiai mielą užsiėmimą.
Mane asmeniškai tai užkabino žmonai dalyvaujant bene labiausiai transformuojančiame ThetaHealing seminare – Intuityvioji anatomija. Jis trunka 2 savaites. Seminaras vyko Graikijoje, bet aš būdamas Vilniuje pradėjau justi pokyčius vykstančius manyje! Tai buvo pirmasis WOW!
Po kelių mėnesių žmona tapo ThetaHealing instruktore ir pakvietė sudalyvauti įvadiniuose seminaruose, į kuriuos dabar aš pats kviečiu dalyvauti kitus. Po pirmojo WOW, ilgai manęs įkalbinėti neteko.

Vlado Sapranavičiaus ThetaHealing seminarai

Seminaruose man buvo sunku – dideliu intuityvumu niekada anksčiau nepasižymėjau. Bet užtat dabar žinau, kad jei man (suprask – dideliam logikui ir skeptikui) pavyko įvaldyti ThetaHealing įrankius, tai tuomet tai padaroma ir bet kuriam kitam žmogui, besidominčiam asmeniniu augimu. Gera žinia tai, kad visi gabumai atsiskleidžia juos lavinant ir praktikuojant. Intensyviai dirbant su savimi, man kas pusę metų atsiskleidžia po vieną mažesnį ar didesnį gebėjimą. Dirbti su savimi ir padėti kitiems darosi vis lengviau ir paprasčiau. Teko bendrauti su instruktoriais, turinčiais 10-15 metų patirties. Pradžioje jie nebuvo nei aiškeregiai, nei aiškiagirdžiai, bet vėliau viskas atsiskleidė ir net dar daugiau. Štai vienas instruktorius net pradėjo matyti vizualizacijas grojant muzikai.
Per pirmus tris įvadinius seminarus (Bazinis, Pažengusiųjų ir Giluminiai kasinėjimai) išmokau valdyti daugybę pagrindinių ThetaHealing įrankių. Praktikavimui trūko pasitikėjimo savimi. Tada nuėjau į pirmąjį teminį seminarą (Pasauliniai ryšiai), kuriame turėjau galimybę net penkias dienas taikyti įvaldytus įrankius dirbant porose. Po šio seminaro jaučiausi kaip po dviejų vairavimo praktikos metų – nebereikėjo galvoti, ką dabar ir kaip daryti – atsirado automatizmas. Kaip ir vairuojant automobilį, nebegalvojame, kur yra kokia pavara ar į kurį veidrodėlį kada žiūrėti. Tos penkios dienos sustiprino pasitikėjimą savimi ir nuo to seminaro pradėjau intensyviai dirbti su savimi, transformuoti savo pasąmoninius įsitikinimus. Viskas labai paspartėjo – keičiausi aš, keitėsi mano aplinka, santykiai, nyko baimės, valėsi pyktis. Tai jau buvo didelis pasiekimas mano Kelyje.

Dar po kelių mėnesių išvykau į pirmą teminį seminarą užsienyje. Jį vedė japonas instruktorius, praeityje – verslo konsultantas. Jo sukurtas seminaras “Gyvenimo žaidimas” labiausiai tinka verslininkams, vadovams, bet vertina šį seminarą ne tik jie.
Iki šio seminaro net negalvojau, kad kažkada (ar bent jau artimiausiu metu) galėsiu padėti kitiems. Džiaugiausi, kad galiu padėti sau ir man tai gerai sekasi. Šiame seminare driokstelėjo pasitikėjimo savimi ir visagalybės bomba. Išsilaisvinau nuo daugybės ribojimų ir baimių, kurie daugybę metų stabdė mano svajonių realizavimą, verslų plėtrą. Jau seminaro metu suvokiau, kad aš jau esu pasirengęs padėti ir kitiems. Po seminaro, tarsi netyčia, lengvai rėmė realizuotis viena po kitos ilgai mano mintyse supuotos svajonės. Prieš du metus, gegužę priėmiau pirmus savo 10 ThetaHealing klientų. Ir vėl WOW. Vėl nustebinu save.

Na o toliau, jau kaip sniego gniūžtės efektas – augimas ir plėtra visose srityse, kelionės į Iraną su grupėmis, verslų konsultavimas ne tik interneto rinkodaros klausimais, bet ir vidinių barjerų griovimo, siekiant naujų aukštumų… Jei prieš japono seminarą svarsčiau ar verta už jį mokėti 500€, tai po seminaro pagalvojau, kad jau žinodamas vertę, nepagailėčiau ir kelių tūkstančių eurų

Dar gal pusantrų metų truko darbas su savimi kol suvokiau, kad ligų gydymas ThetaHealing pagalba niekuo nesiskiria nuo emocinių sutrikimų gydymo. Tai manęs nebegąsdino. Tai dar vienas WOW.

Pateiksiu pavyzdžių, kaip nuostabiai keičiasi gyvenimas įvaldžius darbo su savimi technikas.
Istorija 1. Savaitę kankino baisus danties skausmas. Tiek laiko reikėjo laukti eilėje, kol klinikoje priims ir apžiūrės. Pagaliau atsisėdus į stomatologo kėdę, paaiškėjo, jog problema nekokybiškai sutvarkytame dantie kanale. Vėl reikės viską iš naujo išlaupyti ir iš naujo tvarkyti. O prieš tai dar tris dienas laukti kenčiant skausmus. Žingsniuoju nuliūdęs namo ir galvoju, kas per mano pasąmoniniai įsitikinimai sukelia man tokius skausmus, kuo tai man naudinga? Atrandu, kad visa tai dėl mano blokuojančių įsitikinimų apie gydytojus. Bežingsniuodamas per 10 minučių transformuoju blokuojantį įsitikinimą ir 90% skausmo iškart dingsta. Tą pačia dieną vėliau skausmas dingo ir 100%. Pas gydytoją taip ir negrįžau…
Istorija 2. Negalėjau suprasti žmonių, bėgiojančių maratonus ir sportuojančius treniruoklių salėse. Visa tai buvo taip atgrasu! Rudenį visa šeima pradėjome lankytis sporto klube. Ryžtingai nuėjau į treniruoklių salę ir paprašiau trenerės parodyti, ką su jais veikti. Trenerė parodė ir tą dieną pasportavau. Iš vidaus vis kilo noras bėgti iš tos salės, viskas atrodė taip nenatūralu ir nepriimtina. Kitą diena ėmiau analizuoti situaciją ir atradau, jog turiu blokuojančių pasąmoninių įsitikinimų apie sportą. Pvz. “sportas mane nužudys”. Išsprendžiau šiuos įsitikinimus ir vėl atėjau į treniruoklių salę. Dabar viskas buvo kitaip. Treneris sudarė man programą ir su malonumu pradėjau pagal ją dirbti. Dirbu iki šiol reguliariai kas dvi – trys dienos. SU MALONUMU!

Tokie štai pokyčių pavyzdžiai. Vieni labiau akivaizdūs, kiti mažiau, kiekvienas žingsnelis džiugina ir motyvuoja.
Šiuo metu sėkmingai dirbu tiek su verslo konsultavimu, tiek su renginių organizavimu, tiek su ThetaHealing, tiek su kelionių organizavimu. Keliauju beveik kiekvieną mėnesį. Stresas, baimės ir pyktis vis retesni svečiai mano gyvenime. Tiek daug ir tokie dideli pokyčiai per 2+ metus! Ir tai tik Kelionės pradžiai

Nežinau ar šis mano Kelionės aprašymas įkvėpė ar bent sudomino jus. Bet jei susidomėjote, kviečiu pradėti Kelionę į save su mano vedimu. Pirmas seminaras jau šį mėnesį!