Koučingas

Koučingas yra labai sąlyginis šio proceso pavadinimas, nes dėl interviu formos primena tipinį koučingą, kuriame koučeris padeda intervuojamajam atsiskleisti.

Šiame koučinge, kuris kartais dar vadinamas dvasiniu koučingu, tikslas yra išaiškinti klientui gyventi trukdančias pasąmonės programas ir jas transformuoti. Tokiu būdu, po kiekvieno sesijos klientas tampa vis laimingesniu, nes jo gyvenime nyksta pyktis, susierzinimas, kaltės jausmas, apmaudas, liūdesys, bejėgiškumas, nepasitikėjimas savimi, gėda ir t.t.

Koučingo procesas

Klientams susipažinus su koučingo procesu, dažniausiai kyla keletas klausimų, į kuriuos atsakymai ir pateikiami žemiau.

  • Kodėl mums svarbu žinoti, kas tūno pasąmonėje?

Tai svarbu, nes mūsų veiksmus 90% lemia ne protas, bet pasąmonė. Sąmoningai mes, pavyzdžiui, galvojame, jog vyrai ir moterys yra lygūs, bet jei pasąmonė mano, kad moteris yra prastesnė už vyrą, tuomet tuo ir remsis mūsų veiksmai. Arba galime galvoti, kad mes norime būti sėkmingi, vaikštome po verslumo seminarus, klausome motyvuojančių kalbų, bet jei pasąmonė bus įsitikinus, kad sėkmingu būti yra nesaugu, tuomet net neverta leisti pinigų seminarams ir motyvuojančioms knygoms. Pirmiau turime išsiaiškinti, kodėl mums naudinga turėti tą pasąmoninį įsitikinimą ir jį transformuoti.

  • Kodėl reikia tikrinti hipotezes su raumens testu?

Hipotezes tikriname, nes nebūtinai iškelta hipotezė bus teisinga. Pvz. jus suerzina kolegos komentaras. Jūs tą užfiksuojate ir iškeliate hipotezę, jog jus erzina kritika. Bet tai gali būti neteisinga hipotezė. Gali būti, kad jus suerzino ne kritika, bet prieštaravimas jums, kitokia nuomonė nei jūsų, kolegos socialinis statusas, pareigos, lytis, tautybė ar pan. Tad prieš spręsdami įsitikinimą, verta įsitikinti ar jis pas mus yra.

  • Kiek patikimas yra raumens testas?

Raumens testas yra 100% patikimas, kuomet mes jį “sukalibruojame”, t.y. prieš testuojant pasąmonės programas, mes testu tikriname mums 100% žinomus faktus. Pavyzdžiui – “aš esu žmogus”, “aš esu Vilniuje”, “aš esu vyras” ir t.t. Tokiu būdu įsitikiname, kad testas veikia teisingai ir tada jau galime tikrinti išsikeltas hipotezes.
Platesnį raumens testo aprašymą bei video apie tai rasite blogo įraše arba testavimą.

  • Negi visos pasąmonės programos mums yra naudingos?

Taip, jei programa mums nebūtų naudinga, tai mes jos ir “nesinešiotume”. Interviu metu nustačius, jog programa mums naudinga, nes padeda ugdytis vertybes, pvz. nuoširdumą, ramybę, galime dėl visą ko raumens testu patikrinti “nuoširdumo mokausi per pyktį”, “ramybės mokausi per susierzinimą” ir t.t. Taip įsitikinsime, jog įsitikinimas mums yra tikrai naudingas.

  • Ar transformacija yra visam laikui ar laikina?

Transformacija yra visam laikui ir ateityje nebereikia dirbti su tuo pačiu įsitikinimu.

 

Jus kažkas neramina, baugina, erzina, sukelia pykti ar kitus sunkius jausmus? Paskambinkite ar parašykite man ir sutarsime dėl koučingo sesijos.

Nesate tikras ar turite vieną ar kitą įsitikinimą? Susitikime ir aš jus pratestuosiu nemokamai arba pasitikrinkite patys “nendrės” testu.

Nesate tikri ar koučingo sesija jums tiks? Susitikime – tai jums nieko nekainuos!