Komforto zonos išplėtimas ar išėjimas iš komforto zonos

Ankstesniame įraše paskelbiau kvietimą į pirmąjį Verslininkų ir vadovų vidinio augimo klubo susitikimą. Jame paminėjau komforto zonos praplėtimą. Jaučiu, kad reikia paaiškinti, kuo skiriasi populiarūs išsireiškimai “komforto zonos plėtimas” ir “išėjimas iš komforto zonos”. Dažnai šie terminai naudojami neteisingai.

Tą, kas yra mūsų komforto zonoje, mes pasiekiame, įgyvendiname lengvai: uždirbame X000 eurų per mėn., surandame Y klientų, turime Z pavaldinių ir t.t.

 

Jei norime didinti X, Y, Z reikšmes, mes galime rinktis – praplėsti komforto zoną arba išeiti iš komforto zonos.
Jei mes pasirenkame plėsti komforto zoną, tuomet dirbame su savimi, transformuojame blokuojančias baimes, įsitikinimus.
Praplėtus komforto zoną mes norimą reikšmę X, Y ar Z padidinsime dviženkliu ar triženkliu procentu. T. y. jei mūsų komforto zona anksčiau buvo surasti 20 naujų klientų per mėn., tai po išplėtimo bus lengva surasti 30 naujų klientų.
Didesnį rezultatą mes pasieksime lengvai ir be streso.

Deja, dažniau žmonės renkasi kitą kelią – išėjimą iš komforto zonos. Jie per prievartą, valios pastangomis siekia padidinti norimas reikšmes.
Kodėl žmonės prievartauja save, vietoje to, kad norimą rezultatą pasiektų lengvai? Įvardinčiau kelias priežastis:
1) Nežinojimas, kaip praplėsti komforto zoną.
2) Blokuojantis paveldėtas iš senelių pasąmoninis įsitikinimas, kad tik per sunkų darbą pasiekiamas rezultatas.

Rugsėjo 3-ios dienos klubo susitikime turėsite progą prisiliesti prie komforto zonos plėtimo. Šiuos pratimus skirtingose srityse atliksime keliuose klubo susitikimuose.
komforto zona