Komandiruotės ir vidinis pasirengimas joms

Esu komandiruotėje. Tai apie tai ir pašnekėsiu.

Komandiruotei ruošiausi sėdėdamas sūkurinėje vonioje ir pirtyje. Keista? 🙂

Kaip ir ką galima ruoštis sėdint pirtyje ar vonioje?

Prieš kiekvieną komandiruotę, svarbų susitikimą, kelionę intuityviai nuskaitau, kokie mano pasąmoniniai įsitikinimai gali apkartinti kelionę ar susitikimą. Tada gaunu sąrašą įsitikinimų. Po to juos papildomai dėl tikrumo pasitikrinu raumens testu. Pamatau, kad tikrai tokius turiu. Tada sėdėdamas vonioje ar pirtyje transformuoju tuos įsitikinimus.

Pvz. prieš šią komandiruotę pamačiau, kad man reikia išspręsti pasąmoninius įsitikinimus, susijusius su narkotikais, alkoholiu, “latinosais”, turtuoliais ir pan.

Komandiruotėje jau pirmą vakarą teko susidurti su narkotiku prekeiviu ir dėl išspręstų įsitikinimų nekilo jokių sunkių jausmų. Kitomis dienomis daug teko susidurti ir dirbti su brazilais. Vėl pravertė pasirengimas. Viskas, ką sprendžiau prieš kelionę, jau atsirado mano gyvenime ir susidūrimai praėjo be menkiausios sunkios emocijos.

Žinoma, galima rinktis ir populiaresnį kelią: kilo dėl kažko sunkios emocijos, tai tada ir ieškai dėl ko bei sprendi. Bet tai reaktyvus būdas – pirmiau patiri sunkias emocijas, o tik po to su jomis dirbi.

Man priimtiniau proaktyvus variantas – transformuoti tai, kas gali sutrukdyti užbėgant už akių ir nepatirti sunkių emocijų.