Kaip suplanuoti savo sėkmę?

1. Vienas susikaupk ramioje aplinkoje (miškas, dykumas, kalnai).
2. Apgalvok savo gyvenimą. Kuo esi išskirtinis? Ką sekasi atlikti puikiai ir su malonumu? Ką norėtum su aistra daryti net jei už tai nebūtų mokama?
3. Užsirašyk tai. Ir visas kitas mintis bei planus. Dauguma sėkmingų žmonių pradėjo savo kelią sėkmės link už svajonių ir tikslų užrašymo. Rašydamas kiekvieną tikslų punktą pajausk, ar širdis dainuoja rašant tą punktą? Jei ne – išbrauk.
4. Suplanuok savo kelią link tikslo. Surašyk viską detaliai, ko tam gali prireikti ir kaip tai realizuosi?
5. Pasikabink šį raštelį su tikslais gerai matomoje vietoje, kad jis tau pastoviai primintų apie tikslą.
6. Pradėk įgyvendinti savo planą. Ženk pirmuosius žingsnius. Galbūt reikės pakeisti daug gyvenime nusistovėjusių dalykų ir bus nelengva, bet galiausiai pasiektas tikslas viską atpirks.
7. Pradėk taupyti. Kiekvieną mėnesį atsidėk po 10-25% savo pajamų. Gali išskirstyti į kelias tau svarbias grupes. Pvz. 150€ kelionėms, 150€ daiktams, 150€ investicijoms. Stenkis nesiskolinti.
8. Mintyk tik teigiamas mintis. Jei neigiama šauna galvon, pasakyk sau “šalin tokias mintis” arba “anuliuoju šią mintį”.
9. Kalbėk apie savo viziją esamuoju laiku. Kuo dažniau įsivaizduok save kuo detaliau ir vaizdingiau jau pasiekusį savo tikslą.

Sėkmingieji suplanuoja savo sėkme

 

PS
– Tikslai nebūtinai turi būti susiję su finansais, kaip moko šiuolaikiniai “sėkmės mokytojai”.
– Laimę ir džiaugsmą tau neš ne tikslo pasiekimas, bet pats jo siekimo procesas.
– Jei matai, kad niekas kitas taip nedaro, tai suprask, jog taip yra todėl, jog toks yra tavo išskirtinis asmeninis kelias, o ne todėl, jog tokio kelio niekas nesirenka dėl jo neteisingumo. Būk lyderis, o ne kopijuotojas.